مکتبی :: مکتبی

مکتبی

دست نوشته های شخصی

به نام خدا

مکتبی
maktabi

دست نوشته های شخصی

مکتبی

مرگ بر امریکا

مکتبی

سلام
به وبلاگ مکتبی خوش آمدید

طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب
آخرین نظرات
نویسندگان

۱۵۸ مطلب توسط «مکتبی» ثبت شده است

از ترس میلرزی

جهنمت را آرزوست...

  • مکتبی

قیمت خودرو...

برخورد با ماهوراه ها...

به زور بردن مردم به بهشت

یارانه ها...

آقازاده ها در نفت...

و ...

همه اینها نمی تواند در بی پستی های وبلاگ من جا بگیرند.

 پست این روزهای دل من کربلاست.

دلم تنگش است.

بیچاره اونکه حرم رو ندیده

بیچاره تر اون که دید کربلاتو

  • مکتبی

مقام معظم رهبری: ما که در این سر صحنه‌ها و عرصه‌های گوناگون این همه موّفقیّت به دست آوردیم، در اقتصاد هم اگر عزممان را جزم کنیم و دست به دست هم بدهیم، میتوانیم اقتصاد را شکوفا کنیم. چشممان به دست دشمن نباشد که کِی این تحریم را برمیدارد، کِی فلان نقطه را موافقت میکند؛ به درک! نگاه کنیم ببینیم خودمان چه‌کار میتوانیم بکنیم.(1/1/1393)

دکتر روحانی:تحریم، شفافیت را از بین می‌برد، در جامعه، در اقتصاد، خوب مردم ما خیلی خوشحال هستند که تحریم برداشته شود. یک اقلیت ناچیزی هم هستند که خیلی عصبانی‌اند که تحریم برداشته شود. چون بهشان لطمه می‌خورد. آن‌ها از این تحریم سوء استفاده کردند و متأسفانه برخی از تخریب‌های دولت هم از این ریشه نشات می‌گیرد. (9/2/1393)

در گفتگوی زنده تلویزیونی بخشی از سخنان خود را به تحریم ها اختصاص داد و باز هم به عده ای اشاره کرد که از تحریم ها سود می برند و از شکسته شدن ساختمان تحریم عصبانی هستند. دکتر روحانی که باز هم در این بحث مانند سایر بحث های دیگر از قبیل فرهنگ و... در لفافه سخن می گفت اشاره ای به این عده محدود نکرد و این درحالی است که اکثر مردم از این نوع سیاست خارجه رضایت ندارد و احساس می کنند عزت ایران اسلامی در مقابل شیطان بزرگ و غرب پا پاسوخته امریکا دچار خدشه شده است. از طرفی این گونه اصرار دولت برای برداشته شدن تحریم ها از طریق برقراری ارتباط با کشورهای اروپایی ما را یاد توسعه سیاسی دولت اصلاحاتی می اندازد که نتیجه همه آن، قرار گرفتن ایران به عنوان محور شرارت شد.

رهبر معظم انقلاب در این دو سال اخیر در اکثر قریب به اتفاق سخنرانی هایشان از تولید داخل حمایت کرده و مقاوم سازی اقتصاد سخن گفته اند و این دقیقا مخالف نگاه به دست دشمن کردن برای واردات اقلام است و در سخنرانی یکم فروردین 1393 در حرم امام رضا(ع) با فرمایشات خود مسیر را بار دیگر برای مسئولین روشن ساختند. حال باید ببینیم فراموشی تاریخی دولت تا چه زمانی به طول خواهد انجامید.

  • مکتبی

أَشِدَّاء عَلَى الْکُفَّارِ رُحَمَاء بَیْنَهُمْ

شنیده ایم که در آخرالزمان عجایب میبینیم. این روزها برعکس شدن آیه 29 سوره فتح زیاد دیده میشود.

شاید که ...

  • مکتبی

درونمان خودمان را میسوزاند و بیرونمان دیگران را...

یا امام الرئوف

                  عنایتی به رعیتی

  • مکتبی

نائب الزیاره تان هستم.

از باب الجواد...


  • مکتبی

آیت الله مکارم شیرازی اجازه ملاقات به وزیر علوم نداد
به گزارش خبرگزاری فارس،

آیت الله مکارم شیرازی فرمود: من این دیدار را جداً تکذیب می‌کنم؛ افرادی واسطه شده بودند ولی من گفتم آمادگی دیدار ‏با وزیر علوم را ندارم.‏

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: در دلیل این عدم آمادگی گفتم عزل و نصب‌های زیادی توسط وزیر در ‏دانشگاه‌ها صورت گرفته که به مصلحت دانشگاه و دانشجویان نبوده و به مصلحت نظام جمهوری ‏اسلامی هم نیست.‏

وی ادامه داد: این اقدام مورد اعتراض بسیاری از نمایندگان مجلس و نیز شورای انقلاب فرهنگی نیز قرار ‏گرفته است.‏

                                                                                                           اصل مطلب  • مکتبی

در طول هفته ای که گذشت از شنبه تا پنج شنبه صبح داشتم با یکی از هم دانشکده ای ها رو پایان نامش کار میکردیم.استاد گرامی دستور همکاری با ایشون را به من داده بودند.من باید در تحلیل داده ها به ایشون کمک می کردم. ولی وقتی شروع کردم واسه خودمم جالب شده بود که حتما به نتیجه برسه، که بعد از حدود 60 ساعت کار سنگین، رسید به همون نتیجه ای که استاد از مدتها قبل پیش بینی کرده بود.تا حالا تو این چند سال دانشجویی اینقدر رو مباحث علمی زوم نکرده بودم کسی و ما رو چهره علمی نمیشناخت.تجربه خیلی خوبی بود.

از استادم به خاطر اینکه همچین فضایی رو برایم فراهم کرد و از هم دانشکده ایم به خاطر اعتمادی که در انجام پایان نامه اش به من داشت، ممنونم.

منتظر روز دفاع هم دانشکده ایم هستم.

  • مکتبی

نسخه دیپلماسی شهید سید مرتضی آوینی

دشمن با خیل عظیمی از آهن به مصاف ایمان آمده است و بچه‌ها، همان بچه‌های محله‌ی من و تو، کشاورزهای روستا، طلبه‌های گمنام حوزه‌ها، همان بچه‌هایی که اینجا و آنجا در مساجد و نماز جمعه می‌بینی، همان بچه‌ها در برابر تمامیت کفر و ماشین جهنمی جنگش ایستاده‌اند، و تو می‌دانی که پیروزی با کیست.
تانک‌ها صف کشیده‌اند و پیش می‌آیند و سربازان دشمن در پناه تانک‌ها؛ و این تمثیل وابستگی انسان به آهن است. بچه‌ها آن‌همه آرام هستند که بعضی اوقات آدم فراموش می‌کند که اینجا صحنه‌ی جنگ است و اینها، این منادیان ایمان و طلیعه‌داران عصر تازه‌ی بشریت، در برابر تمامیت کفر و جنود ابلیس ایستاده‌اند و می‌جنگند. اینجا صحنه‌ی تحقق تاریخ آینده‌ی بشریت است و انسان اگر غافل نشود، از وجود خویش در اینچنین معرکه‌ای‌ سخت به شگفت می‌آید. بچه‌ها متواضعانه و بی‌غرور می‌دانند که نهایت تکامل انسان این است که وجود خویش را وقف تحقق اراده‌ی الهی کند _ و نه اینکه معاذالله خدا برای تحقق اراده‌ی خویش به تو نیازی داشته باشد؛ نه، هر چه هست باز هم برای توست. شیطان حاکمیت خود را در جهان بر ضعف و ترس انسان‌ها بنا کرده است و این بچه‌ها این مطلب را خیلی خوب از امام خویش آموخته‌اند. اگر نترسی و ضعف خویش را با کمال خلیفة اللهی جبران کنی، شیطان شکست خواهد خورد و اینجا صحنه‌ی تحقق همین معناست.
‌ ‌فریاد تکبیر رزمندگان به نشانه‌ی پیروزی بلند می‌شود.
‌‌تا این لحظه ما هنوز در نیافته بودیم که دشمن در میان حلقه‌ی محاصره‌ی ما گیر افتاده است و در همین اثنا صحنه‌ی شگفت‌آوری که تنها وصف آن را شنیده بودیم در برابر چشمان حیرت‌زده‌ی ما به وقوع پیوست...
و بدین‌سان پاتک روز چهارم نیز با زبونی هر چه بیش‌تر دشمن پایان گرفت، عصر ظلمت پایان گرفته است و دیگر کدام قدرتی است که در برابر ایمان تاب ایستادگی داشته باشد.

  • مکتبی

دکتر جنتی طی اظهار نظری در مورد شجریان گفته که باید شرایط رو جوری فراهم کرد که بشه از وجود ایشون استفاده کرد.

حالا مکتبی مونده که وزیر ارشاد اسلامی! از کدوم قسمت شجریان می خواد استفاده کنه، قسمتی که سال 88 از فتنه حمایت کرد یا اون قسمتی که رفت BBC فارسی گفت کلا از نظام و انقلاب، اصول اولیه نظام-ولایت فقیه- مشکل داره و مخالف هست.

میگم دکتر جنتی چه شرایطی رو می خواد واسه این بنده خدا فراهم کنه!

نکنه فضای فتنه ای باید فراهم بشه که شجریان رو بشه استفادش کرد...

میگم دکتر جنتی جون، این میز و مقاما به هیچ کس وفا نکرده، بپا یه موقع از چشم مردم نیوفتی که اگر افتادی و رفتی تو بلک لیستشون  شون black list به این راحتیا خارج نمیشیدا!!!!

بخونید

  • مکتبی