بایگانی ارديبهشت ۱۳۹۲ :: مکتبی

مکتبی

دست نوشته های شخصی

به نام خدا

مکتبی
maktabi

دست نوشته های شخصی

مکتبی

مرگ بر امریکا

مکتبی

سلام
به وبلاگ مکتبی خوش آمدید

طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب
آخرین نظرات
نویسندگان

۴ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۲ ثبت شده است

این چند وقتی که بحث کاندیداتوری و انتخابات ریاست جمهوری داغ شده است، سخنان جالبی بین کاندیداهای طیف اصلاحات و برخی اصولگران رد و بدل می شود و یک فضایی را ایجاد کرده اند که کیف برخی از اصلاح طلبان فتنه ای کوک شده و برای هم دیگر نوشابه باز می کنند. اصلاح طلبانی که در طول دولت نهم و دهم چنان فضای سیاهی را برای جامعه ترسیم کرده اند که حالا در این توهم به سر می برند که باید بیایند و فضا را درست کنند و کشور را نجات دهند البته هم قطاری شدن بعضی از اصولگرایان مزید بر علت شد. می بینیم افرادی تحلیل می کنند هشت سال رکود دولت خاتمی از هشت سال دولت پر کار احمدی نژاد بهتر بود، و یا دیگری می گوید که بدون سازش و مذاکره و آزادی نمی توان دموکراسی را پیاده کرد،تحیل می کنند دولت ضعف مدیریتی داشته است، یکی می گوید هولوکاست ما را به کجا رساند و همه پشت سرش تاییدش می کنند تا از قافله تکنوکراتی باز نمانند، دیگری می گوید من 6 ماهه با امریکا رابطه برقرار  میکنم !!! می گویند دولت در میان مردم محبوب نیست از طرف دیگر می گویند دولت نباید در انتخابات نماینده داشته باشد اون یکی میگوید اگر مَمَد جون بیاید من کنار میکشم.

بابا باغتان آباد عجب اعتماد به نفسی دارید...

  • مکتبی

برای شناخت و واکاوی ریشه های فکریِ جریانی که به اسم اصلاح طلب، فتنه های تیر 78 و خرداد 88 را رقم زد، لازم است به عقبه تاریخی آنها نگاه کرد.شاید حدود 1320 که حضور روشنفکران مذهبی در این دوران باعث تحولاتی همچون مشروطه و کودتای 28 مرداد 1322،در زندگی اجتماعی و سیاسی ملت شد. 

  • مکتبی

جمعه همین هفته با هم اتاقیم رفتیم ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ(نعل اسبی)، تو ایستگاه اتوبوس این چند تا عکس رو همزمان با هم دیدم،شاید هنوزم باشند.چون تعدادش زیاد بود برام جالب شد،گفتم عکس بگیرم تا شما هم ببینید شاید جالب باشه واستون.

شایدم به این فکر بیفتین که این همون استفاده ابزاری از جنس مونث نیست؟!

یاد سیدمون بخیر که میگفت:زن والاست نه کالا

  • مکتبی

 این پست تا انتخابات اولین پست وبلاگ خواهد بود و بعد از هر سخنرانی مقام معظم رهبری به روز میشود.

 رهنمودهای رهبر انقلاب  در مورد شاخصه های رئیس جمهور در فرمایشات مختلف

بیانات در مراسم بیست و چهارمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی(1392/03/14)

  • مکتبی